Personal del centre

El claustre del curs 2022-2023 està integrat per mestres (3 d'ells a mitja jornada) i l'orientadora del centre.


Educació infantil

Tutories:

4t (3 anys): Ana Maria González Estepa (agonzalez@ceipmasalva.org).

5è (4 anys): Maria Fuster Forteza (mfuster@ceipmasalva.org).

6è (5 anys): Araceli Henares Huguet (ahenares@ceipmasalva.org).

Mestra +1: Aina Reus Balaguer (areus@ceipmasalva.org).

Educació primària

Tutories:

1r: Maria Calafell Martí (mcalafell@ceipmasalva.org).

2n: Maria Jesús Espínola Cámara (mjespinola@ceipmasalva.org).

3r: Àngel López del Amo (alopezdelamo@ceipmasalva.org).

4t: Neus Pericàs Cañellas (npericas@ceipmasalva.org)

5è: Maria Libertad Mollà Muñoz (lmolla@ceipmasalva.org)

6è: Carlos Estruch Vidal (cestruch@ceipmasalva.org)


Mestres especialistes i mestres de suport:

Isabel Cabot Carbonell, mestra de suport (imcabot@ceipmasalva.org).

Ramon Cunill Noguera, mestre de Religió (rcunill@ceipmasalva.org).

M. Àngels Damians Alcover, mestra de suport (madamians@ceipmasalva.org)

Pere Marimón Camps, mestre d'Educació Física (pmarimon@ceipmasalva.org).

Maria Triay Carbonell, mestra de suport educatiu (mtriay@ceipmasalva.org)

Marta Ocaña Ferragut, suport educatiu (mocana@ceipmasalva.org).

Marina Miquel, mestra de suport (mmiquel@ceipmasalva.org).

Margalida Roca Vilaret , mestra de Música (mroca@ceipmasalva.org).

Carles Estruch Vidal, mestre d'Educació Física (cestruch@ceipmasalva.org)

Marta Belén Ruiz Aguilera, mestra d'Anglès (mbruiz@ceipmasalva.org).

Manel Barreda Lull, mestre d'Anglès (jmbarreda@ceipmasalva.org).


Orientadora (dijous i divendres):

Pilar Alonso Tarancón (palonso@ceipmasalva.org).


Equip directiu:

Pere Marimón Camps, director (ceipmariaantoniasalva@educaib.eu).

Pilar Sierra Rullán, cap d'estudis (psierra@ceipmasalva.org).

Maria Soledad Trapero Cañero, secretària (strapero@ceipmasalva.org).


Personal no docent

Auxiliar tècnic educatiu (ATE)

Joan Alzina Sans

Maria del Carmen García de la Torre (Dimarts i divendres).


Auxiliar Administrativa

Paula Gastalver Bonnin


Manteniment

Justo


Servei de Matinet

Eva Maria Ruiz Nieto-Alisenda


Servei de Menjador

Eva Maria Ruiz Nieto-Aliseda

Rosario Martorell Simó

Mª Mercedes Benavent Cebriá

Clara Bernales Andreu


Neteja del centre

Nieves del Carmen Zambrano Barre

Josefa Fernández Moreno

Mari Paz Mínguez Madrid