Personal del centre

El claustre del curs 2021-2022 està integrat per 24 mestres (5 d'ells a mitja jornada) i l'orientadora del centre.


Educació infantil

Tutories:

4t (3 anys): Sonia Sebastián Magán (ssebastian@ceipmasalva.org). Cotutora: Aina Reus Balaguer (areus@ceipmasalva.org).

5è (4 anys): Araceli Henares Huguet (ahenares@ceipmasalva.org).

6è (5 anys): Maria Fuster Forteza (mfuster@ceipmasalva.org).


Educació primària

Tutories:

1r: Pilar Sierra Rullán (psierra@@ceipmasalva.org).

2n: Verónica Mesquida Jiménez (vmesquida@ceipmasalva.org).

3r: Liliana Peroni Bandrés (lperoni@ceipmasalva.org).

4t: Francisca Prats Parrón (xprats@ceipmasalva.org)/ Aina Bauzà Cantarellas (abauza@ceipmasalva.org)

5è: Pere Marimón Camps (pmarimon@ceipmasalva.org) / Miquel Roldán Llinàs (mroldan@ceipmasalva.org).

6è: Manel Barreda Llull (jmbarreda@ceipmasalva.org) / Joan Pau Garcia Ballester (jpgarcia@ceipmasalva.org).


Mestres especialistes i mestres de suport:

Rocío Álvarez Martín, mestra de suport (ralvarez@ceipmasalva.org).

Isabel Cabot Carbonell, mestra de suport (imcabot@ceipmasalva.org).

Ramon Cunill Noguera, mestre de Religió (rcunill@ceipmasalva.org).

M. Àngels Damians Alcover, mestra de suport (madamians@ceipmasalva.org)

Pere Marimón Camps, mestre d'Educació Física (pmarimon@ceipmasalva.org).

Araceli Segura Mir, mestra de suport educatiu (asegura@ceipmasalva.org)

Pilar Morey Pizà , suport educatiu (mpmorey@ceipmasalva.org).

Aina Reus Balaguer, suport educatiu (areus@ceipmasalva.org).

Margalida Roca Vilaret , mestra de Música (mroca@ceipmasalva.org).

Gabriel Tomás Moreno, mestre d'Educació Física i suport educatiu (gtomas@ceipmasalva.org)

Marta Martorell Núñez, mestra d'Anglès (mmartorell@ceipmasalva.org).

Rafel Bestard Perelló, mestre d'Anglès (rbestard@ceipmasalva.org).


Orientadora (dijous i divendres):

Pilar Alonso Tarancón (palonso@ceipmasalva.org).


Equip directiu:

Pere Marimón Camps, director (ceipmariaantoniasalva@educaib.eu).

Pilar Morey Pizà, cap d'estudis (mpmorey@ceipmasalva.org).

Maria Soledad Trapero Cañero, secretària (strapero@ceipmasalva.org).


Personal no docent

Auxiliar tècnic educatiu (ATE)

Joan Alzina Sans


Manteniment

Yousseff Aarabe


Servei de Matinet

Eva Maria Ruiz Nieto-Alisenda

Néstor Balle Ferrer

Xisca Porcel


Servei de Menjador

Antònia Alomar Mayol

Eva Maria Ruiz Nieto-Aliseda

Rosario Martorell Simó

Mª Mercedes Benavent Cebriá


Neteja del centre

Nieves del Carmen Zambrano Barre

Josefa Fernández Moreno

Mari Paz Mínguez Madrid